سبد خرید 0

درباره من

درباره من

دوستان عزیزم سلام

من پریسا آقاهادی هستم، متولد اول خرداد سال 1367.در سال 85 وارد دانشگاه تهران شدم و در رشته زبان و ادبیات فرانسه شروع به تحصیل کردم.

به دلیل علاقه ای که به این زبان داشتم تمام تلاشم رو کردم و با کسب رتبه 11 کنکور کارشناسی ارشد، گرایش مترجمی زبان فرانسه دانشگاه شهید بهشتی را انتخاب کردم و از این دانشگاه با معدل 18.75 فارغ التحصیل شدم.

در زمان تحصیل تصمیم گرفتم کار تدریس رو به شکل حرفه ای دنبال کنم. به همین خاطر در دوره ی TTC (تربیت مدرس) در موسسه ی کیش ثبت نام کردم و بعد از اون در موسسات زبان ایرانمهر و سیتاک مشغول به کار شدم.

هدف اصلی تدریس برای من اینه که بتونم تجربیاتم رو در اختیار زبان آموزانم قرار بدم تا اونها هم مثل من از مسیر یادگیری زبان شیرین فرانسه لذت ببرن.

روش تدریس:

با تجربه ای که طی چندین سال در امر تدریس به روشهای حضوری و غیر حضوری (آنلاین و مجازی) بدست آوردم به وضوح میدیم زمانی که مطالب رو به شیوه ی خودم و جوری که برای زبان آموزان قابل فهم، شیرین و کاربردی باشه، دسته بندی میکردم و برای آن ها توضیح میدادم تاثیر فوق العاده بهتر و سریعتری نسبت به زمانی که مجبور بودم فقط از روی یک کتاب تدریس کنم داشت.

به همین خاطر تصمیم گرفتم تمام تمرکز و انرژیم رو روی روشی بذارم که دست من رو در امر تدریس باز میذاره و میتونم تمام تجربیاتم رو به شیوه ی جذاب و کاربردی در اختیار زبان آموزانم بذارم.

کلاسهای مجازی و ترمیک زبان فرانسه رو طوری طراحی کردم که زبان آموزان به واسطه تمرینات و سوالاتشون بتونن همیشه با من در ارتباط باشن، روی نقاط قوت و اشکالاتی که بهشون یاداوری میکنم کار کنن و پیشرفتشون رو دقیقاً مثل کلاسهای حضوری و حتی خصوصی اخساس کنن.

پس این نکته رو در نظر داشته باشید که بعد از هر جلسه تمرینهاتون رو برای من بفرستید تا ایراداتون رو بهتون بگم و بدون هیچ اشکالی وارد جلسات و ترمهای بعدی بشین.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
http://myonlinefrench.com/?p=127
واتس اپ
ارسال از طریق WhatsApp
علاقمندی ها 0